CARIERE

SENAL COM în rolul de angajatorul

  • De-a lungul anilor, asigurarea angajaților noștri de securitate și stabilitate financiară au fost obiective permanente.
  • Au fost create condițiile potrivite pentru muncă, punând în aplicare proceduri și măsuri de protecție care reduc la minimum riscul de accident.
  • Comunicarea internă este întotdeauna încurajată, deoarece timpul ne-a demonstrat că cele mai bune idei vin de aici.

Posturi deschise

Reprezentant de vânzări

  • Oraș de lucru: la distanță (de acasă)
  • Nivel studii: Absolvent și Calificat
  • Departament: Vânzări și Import – Export
  • Limbi străine: engleză și germană
  • Nivel carieră: Mid-Level (2-5 ani) / Senior-Lever (>5 ani)
  • Tip job: normă întreagă
  • Permis de conducere: categoria B

Candidatul ideal

  • Abilități excelente de comunicare, negociere și vânzare;
  • ​Experiență în vânzările B2B;
  • Fire ambițioasă, pozitivă și perseverentă;
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări.

Responsabilități

  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți în vederea stabilirii de întălniri cu persoanele de decizie;
  • Promovarea companiei și a produselor companiei potențialilor clienți;
  • Crearea și dezvoltarea unui portofoliu de clienți, precum și menținerea unei relații profesionale cu aceștia;
  • Negocierea, întocmirea corectă a ofertelor și încheierea contractelor;
  • Menținerea unei bune relații de lucru cu celelalte departamente;
  • Cunoașterea și respectarea procedurilor interne de lucru și a valorilor companiei.

Oferim

  • salariu fix plus bonusuri;
  • tichete de masă;
  • program de lucru flexibil;
  • masină și telefon de serviciu.

Dacă dorești sa aplici, trimite-ne CV-ul la office@senal.ro

Interesat de produsele și serviciile noastre?